Swingertempel.com

Deutschlands Swingerportal


Swingerclubs in Tschechien
10 Clubs gefunden

Seite 1 2
Online Seitensprung

ExtasyBrno
Frycajova 74/24
Jsme jediným swingers klubem v Brne s pravidelne porádanými swingers párty.
Návštevníci tak ví, že pokud ve stredu, pátek nebo sobotu chtejí navštívit náš klub, tak bude otevren. K návšteve u nás nepotrebujete žádné pozvání nebo doporucení! Párty nikdy nerušíme...

CassiopeiaCaslav
Adresse per Telefon:
+420 723 398 163
oder
E-Mail: cassiopeiaklub@seznam.cz

Welcome to website of our little amateur swingers club Cassiopeia, which originated in September 2004. We invite you to visit the intimate environment of the club to spend pleasant moments with friendly, communicative and tolerant people. In addition to bar club is equipped with three furnished rooms and proper sanitary facilities. Whether you are with us for the first time or you are our regular customers, our objective is to make you feel good and relaxed and your experiences have always been pleasant.

AfroditaCeské Budejovice
Adresse per Mail:
swingerscb@seznam.cz

Soukromá swinger´s párty v príjemných diskrétních prostorách na okraji Ceských Budejovic. Pravidelná setkání vždy v pátek od 20,00 do ... hodin Párty je urcena pro manželské nebo milenecké páry prípadnr samotné ženy. Samotní muži nemají vstup povolen. Pokud máte zájem se rozdelit o svoje protejšky s jinými páry, prípadne vás láká pouze sex v p?ítomnosti dalších osob neváhejte a kontaktujte nás (viz. kontakty)

Club 69Ceské Budejovice
Adresse per Telefon:
+420 776 244 410

Luxusní amatérský wellness swingers club 69 v Jižních Cechách je nejdéle fungující swingers klub mezi swingers kluby v Cechách a na Morave !
V letošním roce oslavil náš swingers club již 15 let zahájení provozu !!!

Gotika39701 Pisek (South Bohemia)
Adresse per Telefon:
774-919092

Nás klub patrí k tem mensím, a proto si Vám muzeme dovolit nabídnout klid, pohodlí a intimní prostredí.100% diskrétnost je zarucena odlehlou polohou klubu mimo mesto.Najdete nás v jižních Cechách na Písecku. Více zde: http://www.swklubgotika.cz/o-nas/
==> weiter


Sexspecht